Młodszy operator / operator samochodu specjalistycznego konserwator sieci kanalizacyjnej - Kluczbork, opolskie

Data dodania: 2024-03-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Pracodawca: WODOCIĄGI I KANALIZACJA "HYDROKOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0270

Miejsce pracy: Kołłątaja 7, 46-203 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres wykonywanych obowiązków:
1. Czyszczenie sieci sanitarnej i deszczowej wg ustalonego harmonogramu,
2. Naprawa uszkodzonych studzienek, włazów, komór, osadników na poszczególnych sieciach kan,
3. Prowadzenie samochodu specjalnego; obsługa jego urządzeń w trakcie czyszczenia sieci,
4. Bieżąca inspekcja stanu sieci sanitarnej i deszczowej,
5. Naprawa w ramach remontów bieżących lub awarii uszkodzonych odcinków sieci iprzykanalików do budynków mieszkalnych,
6. Przegląd, usuwanie awarii i czyszczenie przepompowni i tłoczni ścieków,
7. Przegląd, usuwanie awarii i czyszczenie przepompowni przydomowych,
8. Wywóz nieczystości samochodem specjalistycznym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 243 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
1. wykształcenie: minimum zawodowe,
2. prawo jazdy kategorii C, mile widziane uprawnienia do obsługi wozu specjalistycznego,
3. mile widziany podstawowy poziom wiedzy z obszaru obsługi sieci wodociągowej ikanalizacyjnej.
4. dobry poziom umiejętności pracy w grupie, łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność w wykonywaniu zadań, dyspozycyjność,

Warunki pracy:
1. praca fizyczna (praca w terenie), praca zmianowa od poniedziałku do piątku,
w godz. od 7:00 do 15:00 lub od 13:00 do 21:00,
2. wynagrodzenie od 4.243,00 zł brutto

Oferujemy:
1. Zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na czas nieokreślony,
2. Stabilną pracę w doświadczonym zespole,
3. Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie nowych umiejętności i kwalifikacji,
4. Świadczenia z ZFŚS (dopłaty do wypoczynku, karnet na basen, siłownię, dopłaty dowydarzeń kulturalnych)

NIP: 7510001700
REGON: 53059340300000
Adres: Kołłątaja 7, 46-203 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie Zobacz na mapie
E-mail: sekretariat@hydrokom.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia:
1. życiorys (CV),
2. kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
3. kserokopie dokumentów potwierdzających uprawnienia,
4. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dokumenty należy składać w Sekretariacie pod adresem:
Wodociągi i Kanalizacja HYDROKOM Sp. z o.o.
46-203 Kluczbork
ul. Kołłątaja 7
lub przesyłać na adres e-mail: sekretariat@hydrokom.pl
OFERTY NALEŻY ZŁOŻYĆ W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO DNIA
25.03.2024 r. do godziny 1500 (wpływ do Sekretariatu)
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail