Pracownik biurowy ds. logistyki - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-03-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: US DESTELLO Wojciech Wójcik
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0498

Miejsce pracy: Górna 23, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań; zakres obowiązków: kompleksowa obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy, prowadzenie dokumentacji, odbiór telefonów ds. rekrutacji, odbieranie, przygotowywanie i wysyłanie poczty, przyjmowanie faktur kosztowych, współpraca z innymi działami i oddziałami firmy, dodatkowe wymagania mile widziane: dobra znajomość obsługi komputera pakietu MF OFFICE, EXCEL, umowa zlecenie, miejsce pracy: Gliwice, oferta także dla osób z niepełnosprawnościami.
Praca od poniedziałku do piątku (+1 sobota w miesiącu). Godziny pracy 8:00-20:00.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 25.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/h
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

NIP: 6311410275
REGON: 384910606
Adres: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Biuro Obsługi Klienta
Nr telefonu: 453592724
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon