Pracownik do renowacji kamienic (pracownik budowlany) - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-03-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: "RAS" RAFAŁ SIUDAK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0495

Miejsce pracy: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań; wymagane doświadczenie zawodowe; zdolność do pracy na wysokości; zakres obowiązków: docieplenia budynków; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice; umowa zlecenie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 do 6 500 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
Zawód: monter ociepleń budynków
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Monter ociepleń budynków (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Praca na wysokości

NIP: 6312276152
REGON: 240223613
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych
Adres: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Rafał Siudak
Nr telefonu: 510 915 510
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon