Kucharz - Tokarnia, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-03-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
Pracodawca: HOTEL CYNAMON AGNIESZKA OŻUGOWSKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0236

Miejsce pracy: Krakowska 38, 26-060 Tokarnia, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przygotowanie potraw zgodnie ze standardami restauracji, posiadanie wiedzy na temat menu, racjonalne gospodarowanie produktami, gotowość do pracy w elastycznym systemie pracy
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Data zakończenia: 18.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 33 PLN
Opis wynagrodzenia: 14-21
Zawód: kucharz*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kucharz*
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • książeczka sanepidowska

NIP: 8711768076
REGON: 527289225
Adres: Krakowska 38, 26-060 Tokarnia, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Michał Ożugowski
Nr telefonu: 694 419 203
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon