Pracownik gospodarczy - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: CLAR SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0860

Miejsce pracy: ROLNA 45a, 61-487 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Podlewanie trawników- w miarę potrzeb, z zastrzeżeniem, że w miesiącach od maja do października nie rzadziej niż dwa razy w tygodniu, koszenie trawników i usuwanie trawy- w miarę możliwości, z zastrzeżeniem, że w miesiącach od maja do października nie rzadziej niż jeden raz w tygodniu, czyszczenie i pielęgnacja opasek z kostki brukowej wokół budynku, nawożenie, wertykulacja i aeracja trawników, nawożenie krzewów i roślin, cięcie drzew, roślin a także roślin uszkodzonych mechanicznie, pielenie i usuwanie chwastów, wykonywanie dosiewek trawy, grabienie liści i ich usuwanie, prowadzenie zabiegów fitosanitarnych, czyszczenie i pielęgnacja opasek z kostki brukowej wokół budynku zamiatenie, usuwanie zabrudzeń i zanieczyszczeń, zbieranie śmieci, konarów, liści i inncych zanieczyszczeń, dbanie o czystość przy pojemnikach na śmieci oraz przy urządzeniach na tyłach budynku, opróżnianie popielnicy, utrzymanie w czystości wejścia do budynku, w przypadku opadów śniegu odśnieżanie 24 godziny przez 7 dni w tygodniu również podczas świąt.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.25
Data rozpoczęcia: 14.03.2024
Data zakończenia: 31.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 060,5 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • niekaralność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe. Obsługa urządzeń: kosiarka SP.COMBI 48SB 550, myjka ciśnieniowa Karcher K7 Premium Full Control, zamiatarka ręcznna, zbieracz liści, odśnieżarka, wózek platformowy siatkowy na kołach pneumatycznych STACH.

NIP: 7781027841
REGON: 630385038
Adres: JANICKIEGO 20 b, 60-542 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 782 800 180
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, zaświadczenie o niekaralności
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: kontakt telefoniczny, Godziny : 8-13