Operator maszyn do obróbki skrawaniem - Bogatynia, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Pracodawca: ELTUR-SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ BOGATYNIA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Znajomość języków: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0131

Miejsce pracy: Konrada 8, 59-916 Bogatynia, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: toczenie nowych elementów wg rysunku technicznego; regeneracja podzespołów wg ustaleń; prace na obiektach Elektrowni Turów maszynami mobilnymi (fazowarki, wytaczarki); pełnienie dyżurów domowych;
trzy zmiany 06.00- 14.00, 14.00- 22.00, 22.00- 06.00;
I umowa o pracę na okres próbny- 3 miesiące, docelowo umowa na czas nieokreślony;
wysokość wynagrodzenia brutto od 4800zł do 6000 zł - wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od posiadanych uprawnień i doświadczenia zawodowego; wysokość wynagrodzenia ustalana indywidualnie na spotkaniu rekrutacyjnym; pracodawca oferuje możliwość zwiększenia kwalifikacji zawodowych (finansowanie kosztów kursów zawodowych)
zapewniony pakiet socjalny, szkolenia, pracowniczy program emerytalny; zapewniony dowóz do pracy (współfinansowanie);
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Data zakończenia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator maszyn do obróbki skrawaniem
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Operator maszyn do obróbki skrawaniem
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe , znajomość rysunku technicznego, brak ograniczeń zdrowotnych, dyspozycyjność; sumienność; umiejętność pracy w zespole praca w zespole, w przypadku cudzoziemca - komunikatywna znajomość języka polskiego;

NIP: 1010008630
REGON: 23092884700033
Adres: Konrada 8, 59-916 Bogatynia, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Muszalak
Nr telefonu: 75 77 23 050
E-mail: rekrutacja@elturserwis.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail