Monter wentylacji i klimatyzacji - Opole, opolskie

Data dodania: 2024-03-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: KLISZ Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0642

Miejsce pracy: Cynamonowa 1, 45-940 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż klimatyzatorów, instalacji freonowej, chłodnie i mroźnie.
Montaż kanałów wentylacyjnych, całych systemów wentylacji wraz z montażem agregatów do układów wentylacyjnych.
Serwis klimatyzatorów i układów wentylacji.
Możliwość douczenia się w zawodzie hydraulik montaż instalacji wod-kan ,C.O i gaz a także pompy ciepła.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Typ propozycji: praca stała,
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • doświadczenie w pracy w zespole
  • Czytanie projektów budowlanych
  • prawo jazdy kategoria - B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Montaż instalacji wentylacji, montaż klimatyzatorów, wymagane doświadczeniem zawodowym

NIP: 9910549029
REGON: 524883130
Adres: Wiejska 35, 46-053 Dębska Kuźnia, powiat: opolski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Klisz Grzegorz
Nr telefonu: 692092814
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon