Tokarz - Konotopa, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Pracodawca: VEGA VALVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0191

Miejsce pracy: Inwestycyjna 51, 05-850 Konotopa, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowanie procesów obróbki skrawaniem: zapoznanie się z rysunkiem technicznym,
szkicem, sporządzanie szkiców roboczych, dobór i przygotowanie narzędzi skrawających
oraz parametrów skrawania; wykonywanie na maszynach skrawających różnorodnych prac tokarskich i frezerskich np.: toczenie powierzchni, roztaczanie otworów, przecinanie, nacinanie gwintów, frezowanie
powierzchni płaskich, nacinanie kanałków; kontrola jakości wykonanych detali: wykonywanie pomiarów, sprawdzenie pasowań; czyszczenie i konserwowanie maszyn i narzędzi do obróbki skrawaniem i stanowiska
pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Data zakończenia: 31.03.2025
Wynagrodzenie brutto: od 6 450 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca pn.- pt. w godzinach 6-14
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: tokarz w metalu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Tokarz w metalu (wymagany staż - lata: 10)
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • kontrola jakości towaru
  • obsługa tokarki
  • znajomość rysunku technicznego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość obsługi tokarek konwencjonalnych uniwersalnych kłowych

NIP: 1251616294
REGON: 146075708
Adres: Inwestycyjna 51, 05-850 Konotopa, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Gazda
E-mail: biuro@vega-valve.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail