Kierownik lokalu gastronomicznego/menedżer restauracji - Gielniów, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przysusze
Pracodawca: MARIAN JANISZEK I WSPÓLNICY MAR-ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: kucharz/ pomoc kuchenna

Numer oferty: StPr/24/0356

Miejsce pracy: JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 97, 26-434 Gielniów, powiat: przysuski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: kierowanie zespołem podleglych pracowników, dbanie o odpowiedni standard świadczonych usóg, dbanie o wynik finansowy lokalu, zaopatrywanie lokalu w niezbędne produkty, reprezentowanie lokalu w kontaktach z klientami, egzekwowanie od personelu przestrzegania zasad wewnętrznych, oraz BHP.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Zawód: kierownik lokalu gastronomicznego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 1)
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: kucharz/ pomoc kuchenna
Uprawnienia:
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

NIP: 7990000421
REGON: 67050276000000
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Szkolna 7, 26-400 Przysucha, powiat: przysuski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna GRZEGORCZYK
Nr telefonu: 486752788 w. 49
E-mail: a.grzegorczyk@przysucha.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Osoba do kontaktu pracodawcy: Aleksandra Janiszek Parszewska
Nr telefonu: 696 165 074