Pracownik produkcji - Czechowice-Dziedzice, śląskie

Data dodania: 2024-03-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: APT TRION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0393

Miejsce pracy: Orzeszkowej 30A, 43-502 Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pracownik produkcji przy linii produkcyjnej, praca polegająca m.in. na nakładaniu
powłok cynkowych w kąpielach alkalicznych i kwaśnych oraz powłok stopowych cynk-nikiel i cynk-żelazo. Praca w ramach umowy zlecenie, w wymiarze 160 godzin miesięcznie, trzyzmianowa od poniedziałku do niedzieli, w Czechowicach-Dziedzicach.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.03.2024
Data zakończenia: 25.03.2027
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Sprawność fizyczna, gotowość do pracy 3-zmianowej oraz w dni wolne do pracy, umiejętność obsługi maszyn. Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie B1 z uwagi na pracę w międzynarodowym zespole.

NIP: 6762637182
REGON: 524541204
Nr KRAZ: 29427
Adres: Szlak 26/12, 31-153 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agata Ziemnik
Nr telefonu: 538 969 085
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wskazany kontakt telefoniczny w godz. 9.00-15.00 lub skierowanie z PUP
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon