Sprzątaczka biurowa - Wodzisław Śląski, śląskie

Data dodania: 2024-03-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracodawca: INWEMER SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0284

Miejsce pracy: 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń banku.

Praca 1 godzinę dziennie od poniedziałku do piątku zgodnie z grafikiem (rozpoczęcie pracy rano lub po południu).
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 14.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: /h.
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: chęć do pracy

NIP: 7711008896
REGON: 59035742300000
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzątanie obiektów i budynków przemysłowych.
Adres www: www.inwemer.pl
Adres: Kolejowa 57, 40-704 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ireneusz Olszewski
Nr telefonu: 508017940
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV.
Osoby zainteresowane proszone są w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon