Pracownik produkcji pączków - Sandomierz, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-03-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
Pracodawca: Vital Sport Łukasz Zarębkiewicz

Numer oferty: StPr/24/0230

Miejsce pracy: Opatowska 11, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: produkcja pączków
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 0.0
Data rozpoczęcia: 14.03.2024
Data zakończenia: 14.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 28,5 PLN
Opis wynagrodzenia: praca dwuzmianowa w godz. 6:00-12:00, 12.00-17.00
praca w dni wolne
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Pracownik produkcji
Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Miejsce pracy "Dobra Pączkarnia" Sandomierz, ul. Opatowska 11
wynagrodzenie brutto 27,70zł/godz.
praca dwuzmianowa w godz. 6:00-12:00, 12.00-17.00
Doświadczenie mile widziane

NIP: 8641872152
REGON: 123189692
Adres: Ignacego Paderewskiego 51B/45, 35-330 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Adamczyk
E-mail: dobrapaczkarnia.sandomierz@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV należy wysyłać na adres e-mail: dobrapaczkarnia.sandomierz@gmail.com
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail