Psycholog w zespole do spraw rodzinnej pieczy zastepczej 1/2 etatu - Ostróda, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-03-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Pracodawca: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia

Numer oferty: StPr/24/0474

Miejsce pracy: Jana III Sobieskiego 5, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Główne obowiązki:
- dokonywanie oceny psychicznego rozwoju dzieci zgłaszanych do przysposobienia; ocwna ta jest dokumentem niezbednym przy zgłaszaniu przez powiat dziecka do adopcji,
- udzielanie pomocy i wsparcia osobom sprawujacym rodzinną pieczę zastępczą, w szczególności w ramach grup wsparcia oraz rodzin pomocowych,
- prowadzenie poradnictwa i terapii dla osób sprawujących rodzinna pieczę zastępczą i ich dzieci oraz dzieci umieszczonych w pieczy zastepczej,
- udział w spotkaniach w sprawie okresowej oceny sytuacji dzieci przebywajacych w rodzinnej pieczy zastępczej, oceny rodzin zastepczych i prowadzacych rdd,
- poradnictwo, przeprowadzania szkoleń,
- uczestnictwo w komisjach kwalifikujacych kandydatów do pełnienia funkcji rodzin zastępczych,
- udzielanie wsparcia pełnoletnim wychowankom rodzinnych i instytucjalnalnych form pieczy zastępczej,
- prowadzenie poradnictwa i wsparcia dla rodziców biologicznych dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Warunki pracy:
Zatrudnienie na umowę o pracę na 1/2 etatu. praca w warunkach biurowych oraz w środowisku rodziny zastępczej. Stanowisko pracy wyposażone w komputer oraz inne urządzenia biurowe. Na stanowisku nie wystepują czynniki szkodliwe. Do uciążliwych czyników występujących na stanowisku należą: wymuszona pozycja ciała, obciążenie mięśniowo-szkieletowe, obciążenie wzroku, presja czasu. Nie wsytepują bariery architektoniczne w dotarciu do pomieszczeń biurowych. Osoba zatrudniona na stanowisku psychologa będzie świadzyła również pracę na terenie. Praca w terenie świadczona będzie przez cały rok, w zalezności od potrzeb, w różnych warunkach atmosferycznych.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
- obywatelstwo polskie
- wykształcenie wyższe na kierunku psychologia
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz pełnia praw publicznych
- brak karalności za umyślne przestępstwo ścigania z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku psychologa
- nieposzlakowana opinia.
Dodatkowe:
- predyspozycje osobowościowe: odpowiedzialność, komunikaywność, staranność, terminowość, cierpliwość, kratywność, dobra organizacja pracy, zdolność do samodzielnej pracy w warunkach stresu,
- doświadzczenie w pracy z rodziną zastępczą będzie dodatkowym atutem,
- prawo jazdy kat. B,
- referencje.

NIP: 7411773954
REGON: 510827093
Adres: Jana III Sobieskiego 5, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tomasz Podsiadło
Nr telefonu: 89 642-98-87
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1. Kserokopie dokumentu potwierdzjacego kwalifikacje zawodowe, wymagane do wykonywania oferowanej pracy,
2. własnoręcznie podpisane oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni pra publicznych i o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, o posiadaniu zdolności do czynności prawnych,
3. życiorys i list motywacyjny,
4. kopia dokumentu potwierdzajacego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
5. kwestionariusz osobowy zgodny z załączonym wzorem,
6. klauzula informacyjna

Wszystkie informację dostępne na stronie: www.pcpr.ostroda.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1347&Itemid=66-

W przypadku zatrudnienia kandydat będzie obowiązany dostarczyć oryginalne dokumenty do wglądu.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji proszone są o składanie dokumentów aplikacyjnych w zaklejonej kopercie (z adresem zwrotnym) z dopiskiem: "Nabór na stanowisko psycholologa w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzine w Ostródzie" w terminie do dnia 28 marca 2024r. do godz. 14.00 w pokoju nr 204 lub przesłać pocztą na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie, 14-100 Ostróda, ul. Jana III Sobieskiego 5 (decyduje data wpływu do urzędu).

Oferty. które wpłyną po terminie nie bedą rozpatrywane. Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej. oferty odrzucone, a nieodebrane przez kandydatów ( oferty przechowywane są przez okres 3 m-cy od dnia zakończenia postępowania rekrutacyjnego) zostaną zniszczone.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: do 28.03.2024, Godziny : do 14.00