Pracownik porządkowy/ fizyczny - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-03-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: US DESTELLO Wojciech Wójcik
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0491

Miejsce pracy: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie: podstawowe; prawo jazdy kat. B mile widziane, sprawność fizyczna, obowiązków pracownika porządkowego należą: opróżnianie lokali i piwnic, umowa zlecenie w godz. 7:30-15:30, miejsce pracy: Gliwice; oferta także dla osób z orzeczonym st. niepełnosprawności
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
Zawód: pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

NIP: 6311410275
REGON: 384910606
Adres: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Biuro Obsługi Klienta
Nr telefonu: 453 592 724
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon