Kosztorysant - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-03-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE KORABUD ADAM KORDEK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0485

Miejsce pracy: Tadeusza Żeleńskiego-Boya 26, 44-113 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie wyższe, znajomość rynku budowlanego, obsługa pakietu MS OFFICE, programu Norma Expert w stopniu bardzo dobrym, zakres obowiązków: analiza dokumentacji projektowej, w szczególności obejmujące: aranżacje powierzchni biurowych, przebudowy i remonty budynków istniejących, w tym zabytków; przeprowadzanie wizji lokalnych w celu potwierdzenia zakresu prac, wykonanie przedmiarów dla prac budowlanych, wysyłanie zapytań ofertowych do Dostawców i Wykonawców, poszukiwanie nowych kontaktów do Dostawców i Wykonawców, analiza i porównanie otrzymanych ofert pod kątem kompletności i poprawności, spotkania negocjacyjne z Dostawcami i Wykonawcami, koordynacja wewnętrzna pomiędzy branżami, opracowanie kosztorysu na podstawie wykonanych przedmiarów i otrzymanych ofert, również na podstawie kalkulacji własnych, jedna zmiana, miejsce pracy: Gliwice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 5 500 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kosztorysant budowlany
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : znajomość rynku budowlanego
[Umiejętność 1] : obsługa programu Norma Expert w stopniu bardzo dobrym

NIP: 9690487041
REGON: 243207862
Krótki opis działalności gospodarczej: Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
Adres: Tadeusza Żeleńskiego-Boya 26, 44-113 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marcelina Ostrowska-Kulig
Nr telefonu: 502550977
E-mail: marcelina@korabud.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty, telefoniczny lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail