Młodszy asystent - Racibórz, śląskie

Data dodania: 2024-03-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Pracodawca: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Raciborzu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0479

Miejsce pracy: Batorego 8, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie kontroli sanitarnych obiektów użyteczności publicznych i innych, pobór prób do badań laboratoryjnych, prowadzenie pojazdu służbowego, obsługa interesantów, czynności urzędnicze związane z obsługą zajmowanego stanowiska, obsługa systemów informatycznych funkcjonujących w Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz wykonywanie innych obowiązków w ramach realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 160 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatki
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści ochrony zdrowia gdzie indziej niesklasyfikowani
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • doświadczenie w pracy w zespole
  • obsługa komputera - pakiet programów office
  • 1. prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : posługiwanie się przepisami prawnymi, znajomość zakresu funkcjonowania Inspekcji Sanitarnej
[Umiejętność 1] : samodzielność, radzenie sobie ze stresem, komunikatywność i kultura osobista
[Inne] : pożądane doświadczenie w działalności kontrolnej lub pokrewne

NIP: 6391365386
REGON: 000302014
Krótki opis działalności gospodarczej: KIEROWANIE W ZAKRESIE DZIAŁALNOŚCI ZWIĄZANEJ Z OCHRONĄ ZDROWIA, EDUKACJĄ, KULTURĄ ORAZ POZOSTAŁYMI USŁUGAMI SPOŁECZNYMI, Z WYŁĄCZENIEM ZABEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH
Adres www: www.psseraciborz.pis.gov.pl
Adres: Batorego 8, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kinga Bielaczek
E-mail: psse.raciborz@sanepid.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail