Młodszy psycholog/funkcjonariusz/ - Wojkowice, śląskie

Data dodania: 2024-03-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: Zakład Karny w Wojkowicach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia

Numer oferty: StPr/24/0352

Miejsce pracy: Sobieskiego 298, 42-580 Wojkowice, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w dziale penitencjarnym jako funkcjonariusz w bezpośrednim kontakcie z osobami osadzonymi w Zakładzie Karnym.
Praca w godzinach: 07:30 do 15:30
Rozpoczęcie pracy II-III kwartał

Pełne ogłoszenie o naborze oraz dokumenty do pobrania dostępne są na stronie:

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 477 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wyższe magisterskie w zakresie psychologii

NIP: 6251063389
REGON: 000319760
Krótki opis działalności gospodarczej: Wymiar sprawiedliwości
Adres: Sobieskiego 298, 42-580 Wojkowice, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 12 630 11 97
E-mail: nabor_oisw_krakow@sw.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty:
Zgodnie z art. 39c ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o Służbie Więziennej (Dz. U. z 2023 r,
poz. 1683 z późn. zm.) kandydat do służby składa następujące dokumenty:

podanie o przyjęcie do służby kierowane do Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Krakowie ze wskazaniem działu służby, stanowiska, oraz podanie swojego ADRESU E-MAIL do kontaktu proszę wpisywać czytelnie. UWAGA ww. dokument winien być drukowany jednostronnie na osobnej karcie;

wypełnioną ankietę personalną, która stanowi załącznik nr 1 do z rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 1 sierpnia 2018 r. w sprawie postępowania kwalifikacyjnego do Służby Więziennej (tj. Dz. U. z 2022 r., poz. 1269) bądź będącą załącznikiem do ogłoszenia.

UWAGA obowiązuje wydruk dwustronny, ankietę proszę wypełniać starannie drukowanymi literami oraz odpowiadać pełnym zdaniem na wszystkie pytania zawarte w ankiecie, jak również nie wypełniać ostatniego oświadczenia kandydata to oświadczenie wypełniane jest w dniu przyjęcia do służby;

kserokopie świadectw pracy lub służby (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej);

kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i specjalistyczne (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej);

oświadczenie w sprawie zgody na przetwarzanie danych osobowych (załącznik do ogłoszenia);

oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (załącznik do ogłoszenia).

TERMIN SKŁADANIA WYŻEJ WYMIENIONYCH DOKUMENTÓW I MIEJSCE UZYSKANIA INFORMACJI:

Wymagane dokumenty należy w terminie do dnia 19 marca 2024 r.;

- złożyć osobiście w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Krakowie
w godz. 9:00-15:00 (31-155 Kraków, ul. Montelupich 7);

- przesłać pocztą elektroniczna na adres: nabor_oisw_krakow@sw.gov.pl (zał. pliki proszę przesłać w formacie PDF) ;

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta, inny - Wymagane dokumenty należy w terminie do dnia 19 marca 2024 r.;

- przesłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej jako list polecony na adres: Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Krakowie, ul. Montelupich 7, 31-155 decyduje data wpływu dokumentów do Inspektoratu.

Szczegółowych informacji dotyczących postępowania kwalifikacyjnego można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 14:00 pod numer telefonu 12 630 11 97.