Pomocnik lakiernika / malarz konstrukcji metalowych - Tychy, śląskie

Data dodania: 2024-03-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: ELEKTROBUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0457

Miejsce pracy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przygotowanie elementów do lakierowania; sporządzanie mieszanki farby zgodnie z procedurą; lakierowanie mokre (rozpuszczalnikowe i wodne) konstrukcji i elementów; transport elementów do kabiny lakierniczej; sprawdzanie jakości.
* praca w systemie 1-zmianowym od 05:45
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 14.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka ustalana indywidualnie, uzależniona od doświadczenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: lakiernik
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane wyksztalcenie zawodowe w kierunku lakiernik, blacharz, ślusarz lub pokrewne; wiedza z zakresu obsługi kabiny lakierniczej oraz postępowania z substancjami chemicznymi; mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i suwnice, wymagane doświadczenie na stanowisku lakierniczym minimum 1,5 roku; samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dobrej organizacji miejsca i czasu pracy, umiejętność pracy w zespole

NIP: 5272971890
REGON: 52003063600000
Adres: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Mańka
Nr telefonu: 328886363
E-mail: hr@elektrobudowa.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - https://www.elektrobudowa.com.pl/