Specjalista ds. inwestycji - Opatówek, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Pracodawca: COLIAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: budownictwo lub kierunki pokrewne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0320

Miejsce pracy: Zdrojowa 1, 62-860 Opatówek, powiat: kaliski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przeprowadzanie kontroli inwestorskiej nad realizacją budowlanych zadań inwestycyjnych; analizowanie, rozliczanie i weryfikowanie dokumentów finansowych inwestycji (kosztorysy, faktury); realizację projektów inwestycyjnych w ramach założonego budżetu, terminowo korzystając z wykonawców wewnętrznych i podwykonawców; administrowanie i zarządzanie dokumentacją techniczną inwestycji budowlanych; przygotowywanie umów na dostawy nowych inwestycji wraz z wstępnymi negocjacjami warunków kontraktowych; zapewnianie dokładnej informacji do przygotowania i oceny projektów, przedstawiając alternatywne rozwiązania techniczne w aspekcie optymalizacji kosztów i walorów użytkowych inwestycji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 14.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: budownictwo lub kierunki pokrewne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe (budownictwo lub kierunki pokrewne), doświadczenie w branży budowlanej, przemyśle w zakresie inwestycji budowlanych, znajomość zasad prowadzenia negocjacji, umiejętność koordynowania pracy podwykonawców, znajomość obsługi programu CAD, posiadanie aktualnych uprawnień budowlanych, prawo jazdy kat. B, znajomość j. angielskiego na poziomie B2

NIP: 6182045200
REGON: 30044624100000
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych
Adres: Zdrojowa 1, 62-860 Opatówek, powiat: kaliski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agata Torbiarczyk
Nr telefonu: 504 298 805
E-mail: praca@colian.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta