Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością - Piotrków Trybunalski, łódzkie

Data dodania: 2024-03-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pracodawca: Dzienny Dom Pomocy Społecznej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Numer oferty: StPr/24/0492

Miejsce pracy: 97-300 Piotrków Trybunalski ., powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wspieranie przez asystenta osoby z niepełnosprawnością w rożnych sferach życia, w tym:
1) w czynnościach samoobsługowych, w tym utrzymaniu higieny osobistej;
2) w prowadzeniu gospodarstwa domowego i wypełnianiu ról w rodzinie;
3) w przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania;
4) wsparciu uczestnika w podejmowaniu aktywności życiowej i komunikowaniu się z otoczeniem.
Praca na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Liczba godzin w miesiącu: 20 lub 42. Godziny pracy do ustalenia. Praca w dni wolne.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 42.0
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Data zakończenia: 20.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 41 PLN
Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne
Uprawnienia:
  • ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Pozostałe wymagania

Inne wymagania:
terapeuta zajęciowy, fizjoterapeuta
kwalifikacje w następujących zawodach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, pedagog, psycholog,

NIP: 7712477989
REGON: 001026616
Adres: Wojska Polskiego 127, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Wojtania
Nr telefonu: 446461487
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon