Pomocnik mechanika samochodowego - Pruszcz Gdański, pomorskie

Data dodania: 2024-03-14
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: AZET OLGIERD ODYNIEC

Numer oferty: StPr/24/2524

Miejsce pracy: Feliksa Nowowiejskiego 2/4, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pomoc przy naprawach pojazdów mechanicznych, gotowość do nauki/możliwość przyuczenia, przestrzeganie procedur wewnętrznych oraz regulaminów, przestrzeganie obowiązujących instrukcji i przepisów BHP i P. POŻ., dbanie o powierzony sprzęt, narzędzia i materiały, dbanie o dobre imię i wizerunek firmy. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin: 7-18 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 14.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie, zależne od umiejętności i kwalifikacji. Pracodawca oferuje: pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie (zgodnie z wolą kandydata), możliwość rozwoju zawodowego, niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków, przyjazną atmosferę pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik samochodów osobowych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, sumienność oraz umiejętność utrzymania czystości w miejscu pracy.

NIP: 5932191900
REGON: 192955589
Adres: Feliksa Nowowiejskiego 2/4, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 501 293 801
E-mail: zaneta.myszk@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail