Asystent rodziny - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W POZNANIU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0842

Miejsce pracy: 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną i dzieckiem (wspieranie, informowanie, motywowanie, pomaganie)
- wspieranie kobiet w ciąży i ich rodzin
- podejmowanie działań interwencyjnych
- prowadzenie dokumentacji pracy z rodziną
- prowadzenie konsultacji z klientem wewnętrznym
Zadania wykonywane w siedzibie MOPR oraz w miejscu zamieszkania Klienta/Rodziny.
Zadaniowy czas pracy. Miejsca pracy: Os. Piastowskie 81, ul. Sienkiewicza 22, ul. Kościuszki 103, ul. Matejki 50, ul. Opolska 58
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto+ premie, dodatki stażowe, ZFŚS, 13 wynagrodzenie, nagrody, dofinansowanie do kształcenia.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent rodziny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie (poziom/kierunek) wymagane :
- zgodne z Ustawą o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (art. 12 ust. 1 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 z późn. zmianami)
- wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna lub
- wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku uzupełnione szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub studiami podyplomowymi obejmującymi zakres programowy szkolenia określony na podstawie ust. 3 i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub
- wykształcenie średnie lub średnie branżowe i szkolenie z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną, a także udokumentuje co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną;
Umiejętności:
- znajomość ustawy o wpieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej
- rozeznanie w problematyce i zagrożeniach współczesnej rodziny
- umiejętność planowania i organizowania pracy własnej w zadaniowym systemie czasu pracy
Mile widziane: 2 lata stażu pracy w obszarze opiekuńczo-wychowawczym, z rodziną wieloproblemową.

NIP: 7792069435
REGON: 631286829
Adres: Cześnikowska 18, 60-330 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
E-mail: mopr@mopr.poznan.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, inne:
1. Kopia dyplomu potwierdzająca wymagane wykształcenie. 2. Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych i o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.3. Oświadczenie o posiadaniu polskiego obywatelstwa..
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: kontakt mailowy