Młodszy specjalista ds. zarządzania projektami - oferta dla osób z niepełnosprawnościami - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-03-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: INSTYTUT INFORMATYKI TEORETYCZNEJ I STOSOWANEJ POLSKIEJ AKADEMII NAUK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0479

Miejsce pracy: Bałtycka 5, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie wyższe, znajomość jęz. angielskiego, umiejętność obsługi MS Office, zakes zadań: obsługa administracyjna projektów naukowych i badawczo-rozwojowych krajowych, międzynarodowych oraz w ramach Funduszy Europejskich, a w szczególności: obsługa korespondencji, bieżąca komunikacja z jednostkami finansującymi realizację projektów, partnerami projektów oraz interesariuszami; pomoc w przygotowaniu okresowych raportów finansowo – merytorycznych, w tym wniosków, sprawozdań itp.; obsługa systemów związanych z realizacją projektów m.in. SL2014, OSF, LSI, F&T; monitorowanie wydatkowania środków budżetu projektu; wsparcie kierownika projektu na etapie składania wniosków projektowych zgodnie z: wytycznymi projektu, wewnętrznymi regulacjami Instytutu; wsparcie w tworzeniu i prowadzeniu kanałów komunikacyjnych jednostki w obszarze promocji projektów, jedna zmiana, miejsce pracy: Gliwice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 300 do 6 300 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw zarządzania i organizacji
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD
  • Samodzielnej organizacji pracy
  • Łatwość w nawiązywania kontaktów

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : pracy pod presją czasu
[Inne] : Mile widziane:
• certyfikaty z zarządzania projektami;
• wykształcenie kierunkowe w obszarze finansów lub zarządzania projektami;
• doświadczenie na podobnym stanowisku

NIP: 6310112245
REGON: 000564702
Krótki opis działalności gospodarczej: Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych
Adres: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Danisz
E-mail: konkursy@iitis.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail