Fizjoterapeuta - Mrągowo, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-03-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie
Pracodawca: SZPITAL MRĄGOWSKI IM. MICHAŁA KAJKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0195

Miejsce pracy: Wolności 12, 11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1.Przyjmowanie osób skierowanych na leczenie i załatwianie formalności związanych z przyjęciem pacjenta na zabiegi lub ćwiczenia.
3.Wykonywanie zabiegu lub ćwiczeń.
4.Zapewnienie bezpieczeństwa i opieka nad pacjentem podczas zabiegu lub ćwiczeń,
5.Udzielanie pacjentowi informacji o wykonywanych zabiegach.
6.Prowadzenie instruktażu pacjentów z zakresu ich rehabilitacji i fizykoterapii.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 966 do 6 474 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: fizjoterapeuta
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane uprawnienia zgodne z zawodem fizjoterapeuty.

NIP: 7422247985
REGON: 51093834900000
Adres: Wolności 12, 11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Nosek
Nr telefonu: 89 741 94 12
E-mail: kadry@szpital-mragowo.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon