Kierownik obiektów sportowych - Biłgoraj, lubelskie

Data dodania: 2024-03-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju
Pracodawca: Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0249

Miejsce pracy: Cegielniana 24, 23-400 Biłgoraj, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Planowanie, koordynacja oraz organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych na terenie obiektów, przygotowywanie umów korzystania z obiektów sportowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 740 PLN
Opis wynagrodzenia: godziny pracy 7.30-15.30
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik obiektu sportowego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejetność: planowanie pracy i sprawnej organizacji pracy oraz łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi.
Znajomość: finansów publicznych, kodeksu pracy, BHP, ustawy zamówień publicznych, ustawy o pracownikach samorządowych.
Doświadczenie zawodowe: co najmniej 5-letni staż pracy lub wykonywanie przez conajmniej 3 lata działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku.
Inne: obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

NIP: 9181056309
REGON: 001002952
Krótki opis działalności gospodarczej: placówka oświatowo-wychowawcza
Adres: Cegielniana 24, 23-400 Biłgoraj, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Stanisław Sitarz
Nr telefonu: 84 688 06 36
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje o procesie rekrutacji oraz wymaganych dokumentach dostępne są na stronie internetowej:
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon