Murarz-tynkarz - Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-03-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe EKOBUD Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0442

Miejsce pracy: Nad Torem 11, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wykonywanie robót budowlanych zgodnych z harmonogramem/specyfikacja techniczną, w/w prace wykonywane w zespole kierowanym przez brygadzistę

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: murarz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie min. 1 rok, umiejętności murarskie i tynkarskie,praca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego,praca na zewnątrz docieplenia, remonty balkonów,praca na wysokości powyżej 1 metra. Umowa o pracę na 1 zmianę, wynagrodzenie brutto od 5000 zł do 6500 zł.

NIP: 8761280891
REGON: 008263147
Adres: Nad Torem 11, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jan Sowa
Nr telefonu: 56 46 583 62
E-mail: ekobud@ekobud.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV+skierowanie do pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 9-12