Kontroler jakości - Ruda Śląska, śląskie

Data dodania: 2024-03-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Pracodawca: MADEJ WRÓBEL Sp. z o. o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0270

Miejsce pracy: Magazynowa 45, 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kontrola dopuszczająca produkty do obrotu handlowego oraz bieżąca kontrola podczas toku produkcji, czynny udział w kontroli wydziałów produkcyjnych oraz bieżąca kontrola toku produkcji poprzez wykonywane badań mikrobiologicznych i fizykochemicznych, prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników, przekazywanie towaru ze stanowiska ważącego do działu paczkowania, rzetelne, skrupulatne wydawanie towaru z wydziału produkcji do działu paczkowania, kontrola numeru partii oraz zgodności nazwy, weryfikacja temperatury wewnętrznej produktu poddawanego obróbce termicznej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowai. 3 zmiany od poniedziałku do piątku (6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kontroler jakości produktów spożywczych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kontroler jakości produktów spożywczych
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagania: Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia, Umiejętność obsługi komputera, Znajomość pakietu Office (Word, Excel), inne: Zaangażowania i chęci do pracy
Pracodawca gwarantuje: pakiet socjalny m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, bony na święta, darmową stołówkę pracowniczą.

NIP: 6482404749
REGON: 272069879
Adres: Magazynowa 45, 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 032 771 22 61
E-mail: rekrutacja@madejwrobel.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail