Pedagog specjalny - Bochnia, małopolskie

Data dodania: 2024-03-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Pracodawca: I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni

Numer oferty: StPr/24/0156

Miejsce pracy: Ks.A.Czaplińskiego 1, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Współpraca z nauczycielami, rodzicami oraz uczniami. Współpraca w zespole mającym opracować indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne. Wspieranie nauczycieli, wychowawców i innych specjalistów. Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 do 5 915 PLN
Opis wynagrodzenia: Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji z dnia 19 lutego 2024r. poz. 234 zmieniającym rozporządzenie w sprawie wysokości minimalnych stawek wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli, ogólnych warunków przyznawania dodatków do wynagrodzenia zasadniczego oraz wynagradzania za pracę w dniu wolnym od pracy wysokość wynagrodzenia zasadniczego uzależnione od wykształcenia i stopnia awansu zawodowego oraz liczby godzin.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pedagog specjalny
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie pedagogiczne o kierunku/specjalności pedagogika specjalna oraz przygotowanie pedagogiczne. Praca w pełnym wymiarze (22 godziny tygodniowo). Praca wg grafiku, placówka czynna w godzinach od 07:30 - 17:30. Zatrudnienie do końca roku szkolnego z możliwością przedłużenia. Wysokość wynagrodzenie zasadniczego uzależnione od wykształcenia, stopnia awansu zawodowego oraz liczby godzin. (zgodnie z tabelą MEN).

NIP: 8681962565
REGON: 123189976
Adres: Czaplińskiego 1, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jolanta Kruk
Nr telefonu: 14 611 50 62
E-mail: sekretariat@1lo.bochnia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV/ Dokumenty potwierdzające uzyskane kwalifikacje oraz dyplomy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail