Brukarz - Mikoszewo, pomorskie

Data dodania: 2024-03-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: Jan Pawłowski USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ORAZ TRANSPORTOWE

Numer oferty: StPr/24/0254

Miejsce pracy: Długa 38, 82-103 Mikoszewo, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej, wykonywanie prac towarzyszących- miejsce wykonywania pracy na terenie Mierzei Wiślanej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto+ do uzgodnienia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: brukarz
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • podstawowe
Inne wymagania: Wymagania: wskazane doświadczenie w pracach brukarskich.

NIP: 5781039576
REGON: 170035392
Adres: Długa 38, 82-103 Mikoszewo, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jan Pawłowski
Nr telefonu: 503-412-391
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: telefonicznie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon