Sprzątaczka - Ruciane-Nida, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-03-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Pracodawca: Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0157

Miejsce pracy: Wrzosowa 1, 12-220 Ruciane-Nida, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości części współnych obiektu w Ośrodku Wrzosowa-Góra.
Sprzatanie pokoi i domków zgodnie ze standardami sprzątania
Utrzymanie porzadku w magazynach środków czystości.
Pielenie i grabienie terenu Ośrodka.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,5 PLN
Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa 28,50 zł/godz.
Pracodawca zapewnia wyżywienie - 1 posiłek w ciągu dnia.
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Pracodawca nie wymaga kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.

NIP: 5260002004
REGON: 012199305
Adres: Grzybowska 45, 00-844 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Edyta Małyska
Nr telefonu: 602 441 030
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: GIEŁDA PRACY 22.03.2024 R. GODZ: 11:00, Godziny : 8:00 - 15:00