Elektryk - Nowe Miasto Lubawskie, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-03-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim
Pracodawca: MAZURSKIE MEBLE "SZYNAKA-INTERLINE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Numer oferty: StPr/24/0236

Miejsce pracy: Kornela Makuszyńskiego 5, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Naprawa, diagnozowanie i instalowanie urządzeń elektrycznych. Regulacja parametrów pracy. Konserwacja, znajomość zagadnień z zakresu sterowania maszyn i elektryki. Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: + PREMIA UZNANIOWA
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
Uprawnienia:
  • eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych oraz gazowych do 1 kV
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Zawody:
  • Elektryk*
  • samodzielność
Inne wymagania: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe (elektryk). Doświadczenie zawodowe: mile widziane na podobnym stanowisku (elektryk automatyk). Uprawnienia: SEP eksploatacyjne do 1 kV. Oczekiwania dodatkowe: praca w zespole, rzetelność, pracowitość, sumienność, odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność.

NIP: 8771445721
REGON: 28022842400000
Adres: Kornela Makuszyńskiego 5, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewelina Buczkowska
Nr telefonu: 056 47 24 325
E-mail: rekrutacja@szynaka-interline.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Godziny : od 7:00 do 16:00