Biomasażysta - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-03-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: kontakt przez PUP

Numer oferty: StPr/24/0478

Miejsce pracy: Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie masaży balijskich.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Data zakończenia: 31.03.2027
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/ 3656,40zł brutto/m-c
Zawód: biomasażysta
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Pl. Inwalidów Wojennych 12, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Kukla
Nr telefonu: 324442394
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osobiste zgłoszenie w CAZ Gliwice