Nauczyciel geografii - Czarne, pomorskie

Data dodania: 2024-03-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Pracodawca: Zakład Karny w Czarnem
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Numer oferty: StPr/24/0235

Miejsce pracy: Pomorska 1, 77-330 Czarne, powiat: człuchowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wg zakresu obowiązków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.28
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 269 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel w placówkach pozaszkolnych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Nauczyciel prowadzić będzie kształcenie osadzonych z geografii w zakresie rozszerzonym w kl. II (IV sem. 2 godz. dyd.) i kl. III (VI sem. 3 godz. dyd.) czteroletniego Liczum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w wydzielonym i przystosowanym do nauczania budynku szkolnym na terenie Zakładu Karnego w Czarnem; praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności w godzinach 16:00 20:30. Przewidywany czas rozpoczęcia pracy od 08 kwietnia 2024 r.

NIP: 8431072221
REGON: 000319925
Adres www: www.sw.gov.pl
Adres: Pomorska 1, 77-330 Czarne, powiat: człuchowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 598330808, 598330871
E-mail: dk_czarne@sw.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje dotyczące naboru (niezbędne załączniki oraz instrukcje) znajdują się na stronie www.sw.gov.pl w zakładce "rekrutacja" -> "oferty pracy". Dokumenty aplikacyjne należy przesłać pocztą na adres: Zakład Karny w Czarnem ul. Pomorska 1 77-330 Czarne, pocztą elektroniczną na adres dk_czarne@sw.gov.pl lub złożyć osobiście.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta