Główny specjalista - Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-03-13
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: REGIONALNE CENTRUM INFORMATYKI OLSZTYN
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Numer oferty: StPr/24/0357

Miejsce pracy: Saperska 1, 10-073 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie współpracy z przedstawicielami operatorów publicznych i dostawcami usług teleinformatycznych. Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi MON w zakresie zabezpieczenia teleinformatycznego, organami administracji publicznej i wojskowej. Koordynowanie zadań w obszarze gotowości mobilizacyjnej i bojowej oraz reagowania kryzysowego a także elementów wojennego systemu dowodzenia.
Wymagane:
- wykształcenie wyższe z zakresu: informatyka, elektronika, kryptologia, cyberbezpieczeństwo lub pokrewne,
- znajomość zagadnień wynikających z doktryny "System Dowodzenia Siłami Zbrojnymi RP"
- Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa - preferowane TAJNE lub zgoda na przeprowadzenie postpowania sprawdzającego,
- pracownikowi będzie nadany pracowniczy przydział mobilizacyjny
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 850 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 5850,00 plus premia regulaminowa i dodatek stażowy
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: analityk systemów teleinformatycznych
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane:

NIP: 7393827791
REGON: 28060368400189
Adres: Saperska 1, 10-073 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Kamińska
Nr telefonu: 261 323 471
E-mail: rciolsztyn.kadry@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail