Gipsiarz-tynkarz - Mysłowice, śląskie

Data dodania: 2024-03-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KANBEX sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0133

Miejsce pracy: 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac remontowo budowlanych. Praca na terenie woj. śląskiego oraz Polski. Godziny pracy 7-15. Umowa zlecenie 1 rok. Ze względu na wykonywanie prac remontowo-budowlanych w bankach pracownik nie może być karany
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 12.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: +premia uznaniowa
Zawód: tynkarz
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Tynkarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 9)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Wymagane min. 9 miesięcy doświadczenia. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Ze względu na wykonywanie prac remontowo-budowlanych w bankach pracownik nie może być karany.

NIP: 2220010102
REGON: 003510322
Krótki opis działalności gospodarczej: budownictwo
Adres: Karola Miarki 36, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Kaniewski
Nr telefonu: 601 962 557, 607 185 923
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon