Pomocnik murarza - Iława, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-03-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pracodawca: Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0699

Miejsce pracy: Lubawska 3, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace pomocnicze na budowie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali murarze i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca w Iławie i promieniu 80 km od Iławy. Doświadczenie w pracach budowlanych - mile widziane, chęci do pracy. Kontakt przez PUP Iława - giełda pracy 18.03.2024r. godzina 9.00

NIP: 7440003348
REGON: 510513874
Krótki opis działalności gospodarczej: Posiada profil na stronie
Adres www: www.ipbilawa.com.pl
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: 1 Maja 8B, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marzena Budzińska
Nr telefonu: 896443204
E-mail: m.budzinska@pup.ilawa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Osoba do kontaktu pracodawcy: Marcin Kopera
Adres aplikowania pracodawcy: Lubawska 3, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie