Sprzedawca-doradca klienta w sklepie sukienek wieczorowych - Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Data dodania: 2024-03-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Pracodawca: Grzegorz Drobina Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe P.C. ATEST
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0319

Miejsce pracy: Jana Pawła II, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Doradzanie klientom w doborze sukienek, dbanie o czystość w miejscu pracy, przyjmowanie towaru, ekspozycja towaru, inne zadania zlecone przez pracodawcę.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 12.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doradztwo, komunikatywność, miła aparycja, zmysł estetyki, mile widziane osoby uczące się
Praca pon.-pt. 9-17, sob. do uzgodnienia
CENTRUM HANDLOWE MANHATAN stoisko 59-60 SALON SUKIEN WIECZOROWYCH

NIP: 7491021190
REGON: 531350105
Krótki opis działalności gospodarczej: SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW TEKSTYLNYCH
Adres: STEFANA BATOREGO 16, 47-230 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Grzegorz Drobina
Nr telefonu: 692 452 862
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV dostarczyć do CENTRUM HANDLOWE MANHATAN stoisko 59-60

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon