Dyrektor wykonawczy centrum operacyjnego grupy (z) - Tarnów, małopolskie

Data dodania: 2024-03-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0843

Miejsce pracy: Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Skuteczna realizacja przyjętej przez Zarząd polityki biznesowej Spółki;
2. Analiza wskaźników biznesowych oraz strategii przedsiębiorstwa;
3. Minimalizacja ryzyka i zapewnienie rozwoju organizacji;
4. Zarządzanie przychodami, zyskami i stratami;
5. Usprawnianie procesów biznesowych firmy;
6. Planowanie długofalowej wizji i strategii przedsiębiorstwa;
7. Efektywne zarządzanie podległym zespołem motywowanie, ustalenie celów;
8. Nadzór nad procesem monitorowania rynku i konkurencji;
9. Ocena ryzyka i implementacja koncepcji biznesowych odpowiadających modyfikacjom na rynku;
10. Ustalanie wskaźników i monitorowanie efektywności oraz wydajności działalności operacyjnej;
11. Kontrola nad optymalnym wykonywaniem priorytetowych celów firmy na różnych poziomach;
12. Nadzór nad praca podległych działów;
13. Bieżące komunikowanie się z zagranicznymi działami chińskiej Grupy Wolong, jak również z centralą w Chinach;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.03.2024
Data zakończenia: 11.03.2027
Wynagrodzenie brutto: od 8 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: dyrektor wykonawczy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe, doświadczenie na stanowisku Dyrektora Operacyjnego; doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych; biegła znajomość języka chińskiego; język angielski lub niemiecki na poziomie min. B2/C1; wysoka umiejętność myślenia analitycznego i strategicznego oraz zorientowanie na szczegóły; inicjatywa i niezależność w działaniu do podejmowania nowych wyzwań; praktyka w zarządzaniu dużymi zespołami; wysokie umiejętności organizowania, planowania i nadzorowania pracy podległego zespołu; znajomość nowoczesnych standardów zarządzania i optymalizacji procesów obszarów; nastawienie na osiąganie optymalnych celów; silna orientacja na wynik; wysoka kultura osobista i dojrzałość emocjonalna; wysoko rozwinięte umiejętności personalne; szybkość i kompetencja w podejmowaniu decyzji. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00. Wynagrodzenie: 8 900 zł brutto.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Pl. Gen. J.Bema 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pośrednicy Pracy
Nr telefonu: 14688 23 57, 14688 23 58
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie