Kinooperator/trener pracy - Dębica, podkarpackie

Data dodania: 2024-03-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy
Pracodawca: STOWARZYSZENIE "RADOŚĆ" W DĘBICY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, inne, kierunek: preferowane :informatyczne, elektroniczne,elektryczne itp

Numer oferty: StPr/24/0410

Miejsce pracy: FREDRY 3, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -kompleksowa realizacja projekcji filmowych (2D, 3D)
-praca z osobami niepełnosprawnymi
-dbałość o zaopatrzenie kina
-obsługa programu kasowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 12.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 710 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kinooperator
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe 4-letnie, inne, kierunek: preferowane :informatyczne, elektroniczne,elektryczne itp
Uprawnienia:
  • BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU MS OFFICE
  • OBSŁUGA MS EXCEL

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: WYMAGANIA:
-KOMUNIKATYWNOŚĆ
-PRACA W ZESPOLE
-ODPOWIEDZIALNOŚĆ
-DYSPOZYCYJNOŚĆ (PRACA 8 GODZIN DZIENNE W GODZINACH 9-22 GRAFIK)
MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA SEP

NIP: 8722015819
REGON: 85028896800000
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana
Adres: Św. Jadwigi 1, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: JAGODA LIS
Nr telefonu: 146969138, 733533723
E-mail: radosc@radosc.debica.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: BRAK DANYCH
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail