Pedagog - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-03-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GLIWICACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Numer oferty: StPr/24/0458

Miejsce pracy: Sikorskiego 134, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Szczegóły naboru: 8/SPR/OPS/2024
wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika lub psychologia, główne obowiązki: przeprowadzanie treningów umiejętności wychowawczych, konsultacje i wsparcie pedagogiczne rodzin zastępczych oraz dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej,
prowadzenie zajęć dla dzieci: gry, zabawy rozwijające, itp.,udział w posiedzeniach zespołu ds. okresowej oceny sytuacji dziecka umieszczonego w pieczy zastępczej,udzielanie poradnictwa pedagogicznego rodzinom zastępczym, pedagogizacja rodziców, współpraca z zespołem specjalistów pracy z rodziną oraz koordynatorami rodzinnej pieczy zastępczej w celu realizacji zadań określonych w ustawie o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej,diagnoza pedagogiczna dziecka umieszczonego w pieczy zastępczej, prowadzenie szkoleń dla kandydatów na rodziny zastępcze oraz dla rodzin zastępczych zawodowych; miejsce pracy: Gliwice; godz. pracy: wg. harmonogramu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 19.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pedagog
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pedagog
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

NIP: 6311331802
REGON: 003451973
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana
Adres: Górnych Wałów 9, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Łupieżowiec
Nr telefonu: 32 335 96 29
E-mail: nabory@ops.gliwice.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty wymienione w ogłoszeniu należy składać w terminie do 18.03.2023 r. w zaklejonych kopertach z dopiskiem:
Nabór numer 8/SPR/OPS/2024 na wolne stanowisko: pedagog
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: do 18.03.2024r