Stylistka paznokci - Tychy, śląskie

Data dodania: 2024-03-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: SONIA BARA STUDIO
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0441

Miejsce pracy: Mysłowicka 78, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie manicure klasycznego, japońskiego, hybrydowego, tytanowego, stylizacja paznokci żelem, umiejętność pracy na szablonach, wykonywanie pedicure klasycznego, hybrydowego, stosowanie i przestrzeganie procesu higieny, sterylizacja narzędzi
*praca wg indywidualnego grafiku; salon otwarty w godz. 08:00-20:00
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 140.0
Data rozpoczęcia: 12.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto (godzinowy system wynagrodzenia)
Zawód: manikiurzystka
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • stylizacja paznokci metodą żelowa, manicure hybrydowy
  • manicure japoński

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie, certyfikaty potwierdzające: kurs stylizacji paznokci żelem, manicure hybrydowy, kombinowany, pedicure, książeczka sanepidowska, umiejętność posługiwania się frezarką

NIP: 6462738068
REGON: 361471151
Adres www: www.soniabarastudio.pl
Adres: Mysłowicka 78, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sonia Bara
E-mail: studio@soniabarastudio.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail