Sprzedawca-kasjer - Łaziska Górne, śląskie

Data dodania: 2024-03-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: FHU EWA MAŁECKA

Numer oferty: StPr/24/0163

Miejsce pracy: Świętej Barbary 4, 43-173 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - kasowanie towarów
- przeprowadzanie transakcji kasowych
- dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na okres próbny 1 m-c (docelowo na czas nieokreślony)
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-173 Łaziska Górne ul. Św. Barbary
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-Sb, 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 (według ustalonego grafiu z Pracodawcą- za soboty dzień wolny do wybrania)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 440 PLN
Opis wynagrodzenia: Ostateczne wynagrodzenie do ustalenia z Pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kasjer handlowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziana książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia.

NIP: 6351180516
REGON: 367154523
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
Adres: Świętej Barbary 4, 43-173 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Małecka
Nr telefonu: 512 230 118
E-mail: ewam1905@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po kontakcie telefonicznym celem ustalenia terminu spotkania, Godziny : pn-pt, 11.00-15.00