Ślusarz-pracownik produkcji - Mikołów, śląskie

Data dodania: 2024-03-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: ABALONE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0164

Miejsce pracy: 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Produkcja brykietów, w tym obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.
Montaż elektrod tlenowych.
Przesiewanie, Gwintowanie, Pakowanie i konfekcjonowanie produktów

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na okres próbny 1 m-c /umowy miesięczne, z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-190 Mikołów
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn - Pt 6-14, 14-22, 22-6 (według ustalonego grafiku)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: + po 3 miesiącach pracy premia do 800 zł. brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali ślusarze i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: min. zawodowe (dowolne). Doświadczenie: podstawowa umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych. Uprawnienia: mile widziane uprawnienia na wózki widłowe bądź suwnice. Umiejętności: podstawowa umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych, umiejętność pracy w zespole. Gotowość do pracy zmianowej, odpowiedzialność.

NIP: 8971877187
REGON: 38575784500000
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność agencji pracy tymczasowej
Nr KRAZ: 24376
Adres www: www.abalone.praca.pl
Adres: Chopina 8, 43-170 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Bąk
Nr telefonu: 503 995 656
E-mail: paulina.bak@abalone-praca.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Spotkanie rekrutacyjne z Pracodawcą odbędzie się w dniu 17.04.2024r. o godzinie 9.00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w pok. 111