Monter maszyn i urzadzeń - Piła, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Pracodawca: "MECAD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0229

Miejsce pracy: Krzywa 35, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie i montaż maszyn oraz urządzeń, wykonywania prac monterskich (np. przy liniach produkcyjnych) oraz mechanicznych zgodnie z dokumentacją, obsługa podstawowych narzędzi monterskich. Prace wyjazdowe, głównie na terenie UE (Niemcy, Holandia), koszt dojazdu, noclegu oraz auto służbowe - po stronie pracodawcy. Wyjazdy 2-3 tygodniowe.

Umowa zlecenie - pierwsza na 1 m-c, kolejna 6 - 12 m-cy lub dłużej. Zatrudnienie od zaraz.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 03.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 35 do 50 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa, wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od kwalifikacji, umiejętności oraz doświadczenia zawodowego kandydata
Zawód: mechanik-monter maszyn i urządzeń*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie branżowe
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie, prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe min. rok na podobnym stanowisku, podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego, mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego

NIP: 7642664544
REGON: 30244652900000
Adres www: www.mecad.pl
Adres: Krzywa 35, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jerzy Jankowski
Nr telefonu: 694 46 42 46
E-mail: ksiegowosc@mecad.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania