Dysponent - kasjer - Koszalin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-03-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: BAŁTYCKI BANK SPÓŁDZIELCZY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0491

Miejsce pracy: Zwycięstwa 13, 75-033 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa kasowa, oferowanie produktów bankowych, obsługa klientów w zakresie kompleksowego prowadzenia rachunków bankowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 780 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kasjer bankowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagany jest kurs kasjera walutowo - zlotowego

NIP: 6690505820
REGON: 00049869000000
Krótki opis działalności gospodarczej: bank
Adres: 76-150 Darłowo, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Emilia Hamerling
Nr telefonu: 504460113
E-mail: administracja@bbs-bank.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 8:00 - 16:00, praca na okres próbny z możliwością przedłużenia
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail