Inspektor ds. gospodarki terenami - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/1050

Miejsce pracy: Inżynierska 17, 53-227 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - załatwianie spraw związanych z nabyciem, zbyciem oraz regulacją stanu prawnego gruntów,
- prowadzenie rejestru lokali, dla których zostały założone odrębne księgi wieczyste,
- wprowadzanie zmian w rejestrach ksiąg wieczystych, opisujących nieruchomości,
- przygotowywanie dokumentów niezbędnych do sporządzenia aktów notarialnych
- współpraca z geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi,
- rozpatrywanie ofert dotyczących dzierżaw terenów, przygotowywanie wniosków i umów,
- przygotowywanie korespondencji do instytucji, władz miejskich, sądów i kontrahentów.

Praca w godz.: 7:00-15:00.
Oferta dostępna w sali D.
Kontakt z pracodawcą - e-mail: g.kulesza@metalowiec.wroclaw.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 100 do 6 500 PLN
Opis wynagrodzenia: (łącznie z premią uznaniową 15% i dodatkiem komputerowym)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw rynku nieruchomości
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali specjaliści do spraw rynku nieruchomości
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: średnie lub wyższe,
staż pracy: min. 5 lat na podobnym stanowisku,
umiejętności:
1. bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (m.in.: Word, Excel, Power Point),
2. umiejętność sporządzania, weryfikacji umów dzierżawy, służebności,
3. systematyczność i dokładność,
4. mile widziana znajomość programów używanych w spółdzielniach mieszkaniowych

NIP: 8960003562
REGON: 000492635
Adres: Inżynierska 17, 53-227 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
E-mail: g.kulesza@metalowiec.wroclaw.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail