Opiekun klienta https://www.bs-zabkowicesl.pl/aktualnosci/oferta-pracy-opiekun-klienta-2 - Ziębice, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Pracodawca: BANK SPÓŁDZIELCZY W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: (preferowane ekonomiczne: finanse, bankowość)

Numer oferty: StPr/24/0285

Miejsce pracy: 57-220 Ziębice, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Realizacja czynności związanych ze sprzedażą produktów i usług Banku
Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji z klientami
Zachowanie wysokiej jakości obsługi klientów
Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku

Oferujemy*:
Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę na pełny etat
Możliwość rozwoju w nowoczesnym banku z tradycjami
Wsparcie doświadczonej kadry
Pakiet szkoleń

Miejsce wykonywania pracy Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śląskich i jego oddziały (oddział Ziębice)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Data zakończenia: 02.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: praca w godz.* (pon .) 8:10-16:10 1 zmiana (wt-pt), 9:10-17:10 II zmiana
dodatkowe składniki wynagrodzenia: premie, dodatek za staż pracy, Fundusz Świadczeń Socjalnych itp;
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekun klienta
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: (preferowane ekonomiczne: finanse, bankowość)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej
Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne
Bardzo dobra organizacja czasu pracy

NIP: 8871024870
REGON: 00051059200000
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostałe pośrednictwo pieniężne
Adres www: www.bs-zabkowicesl.p
Adres: Rynek 10, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: KAMILA PRZYSZLAK
Nr telefonu: 748164444
E-mail: info@bs-zabkowicesl.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres email:
info@bs-zabkowicesl.pl do dnia 29.03.2024r.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko Opiekun klienta, ogłoszonej w dniu 12.03.2024r., prowadzonej przez Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śląskich.
Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zostałam/em
poinformowana/yo przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz
ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, Godziny : PO UPRZEDNIM KONTAKCIE TELEFONICZNYM