Robotnik drogowy - Mława, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Inżynieryjnych " PRDI " Spółka Akcyjna
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0213

Miejsce pracy: Stefana Roweckiego "Grota" 8, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Roboty związane z budowa i remontem dróg, ulic i chodników.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: praca w godz. 7.00-15.00 (możliwe nadgodziny);
miejsce pracy wg. zleceń na terenie woj. mazowieckiego i warmińsko-mazruskiego (Pracodawca zapewnia dojazd z bazy na miejsce wyk. zlec.);
istnieje możliwość zatrudnienia na czas niokreślony;
Zawód: pomocniczy robotnik drogowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność wykonywania robót drogowych;
mile widziane doświadcznie;
dyspozycyjność;

NIP: 5691649963
REGON: 130452260
Adres: Stefana Roweckiego "Grota" 8, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Elżbieta Rączkiewicz
Nr telefonu: 23 654 30 57
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon - kandydaci mogą zgłaszać się osobiście w godz.; 8.00-13.30, Godziny : 8.00-13.30