Doradca klienta - Kolbuszowa, podkarpackie

Data dodania: 2024-03-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracodawca: BOGACZ I PAŚKO SPÓŁKA CYWILNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0155

Miejsce pracy: Rzeszowska 8, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, doradztwo finansowe, obsługa kasowa, sprzedaż produktów kredytowych, sprzedaż pozostałych produktów bankowych. Po okresie próbnym umowa na czas określony w perspektywie na czas nieokreslony.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: +premia uznaniowa. Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności, wiedzy branżowej i doświadczenia.
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: doradca klienta
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Preferowane kierunki wykształcenia średniego: ekonomia, finanse, rachunkowość, księgowość, bankowość, mile widziane prawo jazdy kat B.

NIP: 8141697183
REGON: 523781171
Krótki opis działalności gospodarczej: POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
Adres: Mielecka 214, 36-100 Kolbuszowa Dolna, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Nikola Bogacz
Nr telefonu: 793658930
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie,
CV na adres: bogaczipasko@gmail.com
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon