Operator cel zautomatyzowanych - Ogorzelice, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-11
Dodane przez: MBP Płock
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 310437

Miejsce pracy: Ogorzelice, powiat: płocki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • przygotowanie elementów do spawania / szlifowania/ lakierowania tj. sprawdzenie powierzchni detali pod względem jakościowym, wymiarowym i ilościowym oraz przygotowanie stanowiska pracy, tj. obsługa, eksploatacja, wydajność, jakość, identyfikacja materiałów i detali
• określenie i wybór technologii spawania/ szlifowania/lakierowania wg dostępnych na stanowisku pracy WPQR i WPS
• przestrzeganie technologii procesów spawalniczych / szlifierskich/ lakierniczych i doboru parametrów spawania / szlifowania / lakierowania w zależności od rodzaju konstrukcji i dostępnych na stanowisku pracy WPQR i WPS
• obsługa i/lub programowanie pracy robota spawalniczego / szlifierskiego / lakierniczego
• stosowanie narzędzi będących na wyposażeniu dodatkowym i specjalnym robota spawalniczego / szlifierskiego /lakierniczego
• zarządzanie (w porozumieniu z przełożonym) częściami i materiałami eksploatacyjnymi i zamiennymi
• współplanowanie i realizacja zamówień na materiał oraz niezbędne detale i narzędzia
• sprawdzanie jakości produkowanego wyrobu oraz poprawności wykonywanych operacji
• sprawdzenie jakości wykonywanych prac spawalniczych / szlifierskich/ lakierniczych na podstawie kontroli wizualnej oraz pomiarów za pomocą przyrządów i narzędzi do kontroli złączy spawanych /szlifowanych/lakierowanych
• usuwanie pojedynczych niezgodności wykonanej / szlifowanej spoiny – dokonanie ewentualnych poprawek oraz określenie przyczyn powstania niezgodności spawania / szlifowania/ lakierowania (jeśli występują) oraz dokonywanie korekt i działań zapobiegawczych
• właściwe zabezpieczenie i wykorzystanie przydzielonych do dyspozycji środków trwałych i wyposażenia
• organizowanie pracy w zakresie przyjmowania, magazynowania i wydawania materiałów wg obowiązujących zasad i instrukcji
• prowadzenie bieżącej kontroli stanu technicznego zautomatyzowanej celi spawalniczej / szlifierskiej / lakierniczej
• kontrola utrzymania sprawności maszyn, urządzeń i wyposażenia
• czyszczenie i konserwacja robotów i cel spawalniczych / szlifierskich/ lakierniczych oraz innych dodatkowych narzędzi i urządzeń wykorzystywanych podczas spawania / szlifowania/ lakierowania wg przygotowanego harmonogramu konserwacji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 08.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242
Opis wynagrodzenia: do ustalenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali operatorzy innych maszyn i urządzeń przetwórczych gdzie indziej niesklasyfikowani
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • wykształcenie – mile widziane zawodowe lub techniczne
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – min.3 lata
• mile widziane uprawnienia spawalnicze – metoda MAG 135 (dla zautomatyzowanej celi spawalniczej )
• praktyczna znajomość zagadnień z zakresu technologii produkcji
• znajomość zasad zarządzania gospodarką magazynową
• umiejętność samodzielnego czytania rysunku
• znajomość sprzętu spawalniczego / szlifierskiego /urządzeń lakierniczych
• umiejętność analitycznego myślenia oraz inicjatywa w podejmowaniu działań
• umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, rozwiązywania problemów
• umiejętność organizacji pracy własnej, a także pracy zespołowej
• umiejętność pracy pod presją czasu
• komunikatywność
• dokładność
• umiejętność szybkiego uczenia się

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Z. Padlewskiego 5/120A, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
E-mail: sylwia. mielczarek@mazowiecka.ohp.pl
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail